w logistyce
partner
Twój

checklist icon

TRANSPORT

Zrealizujemy każde zlecenie z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego. Dysponujemy nowoczesnym taborem, który sprosta Twoim potrzebom.

checklist icon

SPEDYCJA

Zapewnimy sprawny i efektywny ekonomicznie przepływ Twoich towarów. Fracht drogowy realizowany jest we współpracy ze starannie dobranymi przewoźnikami.

checklist icon

LOGISTYKA

Oferujemy całą gamę usług dodatkowych, pozwalających sprostać Twoim potrzebom logistycznym. Zawsze dążymy do obniżania kosztów wszystkich uczestników procesu dostawy.

BAMA LOGISTICS - transport i spedycja

Bama Logistics oferuje rozwiązania logistyczne i spedycyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy silnym partnerem, posiadającym doświadczony zespół specjalistów z branży transportowej i spedycyjnej. Kierując się dobrem naszych Klientów proponujemy optymalne rozwiązania, ściśle dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy atrakcyjne stawki frachtowe oraz terminowość dostaw. Działamy na zasadach fair play, w pełnym porozumieniu z naszymi Partnerami w zakresie realizowanych zleceń. Zapewniamy działania lokalne oraz dostępność 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

BAMA LOGISTICS - DAF - TRANSPORT

Jakość i środowisko

System Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2009

System Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 14001:2005

Przetargi

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na zakup usług doradczych związanych z rynkiem NewConnect.

Czytaj dalej

Jesteś Przewoźnikiem?

przewoznik

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy solidnych Przewoźników na kraj i zagranicę.

Więcej o ofercie dla Przewoźników

Nasi Klienci