w logistyce
partner
Twój

checklist icon

TRANSPORT

Zrealizujemy każde zlecenie z zakresu transportu krajowego i międzynarodowego. Dysponujemy nowoczesnym taborem, który sprosta Twoim potrzebom.

checklist icon

SPEDYCJA

Zapewnimy sprawny i efektywny ekonomicznie przepływ Twoich towarów. Fracht drogowy realizowany jest we współpracy ze starannie dobranymi przewoźnikami.

checklist icon

LOGISTYKA

Oferujemy całą gamę usług dodatkowych, pozwalających sprostać Twoim potrzebom logistycznym. Zawsze dążymy do obniżania kosztów wszystkich uczestników procesu dostawy.

BAMA LOGISTICS - transport i spedycja

Bama Logistics oferuje rozwiązania logistyczne i spedycyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy silnym partnerem, posiadającym doświadczony zespół specjalistów z branży transportowej i spedycyjnej. Kierując się dobrem naszych Klientów proponujemy optymalne rozwiązania, ściśle dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy atrakcyjne stawki frachtowe oraz terminowość dostaw. Działamy na zasadach fair play, w pełnym porozumieniu z naszymi Partnerami w zakresie realizowanych zleceń. Zapewniamy działania lokalne oraz dostępność 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

BAMA LOGISTICS - DAF - TRANSPORT

Spedycja międzynarodowa – podkarpackie

Sprawna spedycja międzynarodowa to jedna z naszych specjalności. Nasz zespół doskonale zna rynek transportowy i działa według wewnętrznych procedur, które ułatwiają wyszukiwanie oraz dobieranie najlepszych rozwiązań dla transportu całopojazdowego lub drobnicowego. Jako wyspecjalizowana firma spedycyjna współpracujemy z siecią sprawdzonych partnerów biznesowych, dlatego jesteśmy w stanie zaplanować ekonomiczny transport każdego towaru.

Usługi transportowe – Dębica i podkarpackie

Jesteśmy jednym z liderów w swojej branży w Dębicy i na Podkarpaciu. Oferujemy szybkie, sprawne i bezpieczne usługi transportowe. Specjalizujemy się w transporcie krajowym i międzynarodowym. Dysponujemy flotą pojazdów ciężarowych z naczepami dopasowanymi do przewozu ładunków standardowych, ponadgabarytowych oraz towarów niebezpiecznych ADR. Gwarantujemy bezpieczne i terminowe dowiezienie przesyłek na miejsce, konkurencyjne stawki oraz przejrzyste zasady współpracy oparte o prosto sformułowane umowy.

Transport całopojazdowy na trasie Polska – Hiszpania

Jedną z naszych sztandarowych usług jest transport całopojazdowy Polska Hiszpania. Posiadamy koncepcje i licencje dopuszczające pojazdy do ruchu na terenie całej Europy. Nasi spedytorzy doskonale znają topografię Hiszpanii oraz miejscowe rozporządzenia dotyczące ruchu drogowego, a kierowcy mają doświadczenie w szybkim pokonywaniu hiszpańskich tras.

Przetargi

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie oferty na zakup usług doradczych związanych z rynkiem NewConnect.

Czytaj dalej

Jesteś Przewoźnikiem?

przewoznik

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy solidnych Przewoźników na kraj i zagranicę.

Więcej o ofercie dla Przewoźników

Nasi Klienci