Witaj, świecie!

 • Witaj, świecie!

  Firma Bama Logistics Agnieszka Drozd powstała jako jednoosobowa działalność w grudniu 2009r. i jako spedycja w transporcie krajowym i międzynarodowym. W grudniu 2010r. firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i w dniu 29.12.2010r. firma Bama Logistics Sp. z o.o. została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym.

  Od 2010 roku zdobyte doświadczenie pozwala nam na oferowanie usług najwyższej jakości, dopasowanych do wymagań klienta. Nasze starania zaowocowały uzyskaniem dobrej pozycji na rynku.

  W roku 2012 firma Bama Logistics zmieniła swoją dotychczasową strategię i ukierunkowała się na większą współpracę z Klientami zagranicznymi. Rozszerzona została też współpraca z firmami przewozowymi, zwłaszcza z rynku lokalnego, tj. z Podkarpacia.

  Na początku roku 2013 firma Bama Logistics dokonała kolejnej korekty swojej strategii. Działalność spółki rozszerzona została o usługi transportowe – w ciągu tego roku zakupiono 5 samochodów ciężarowych. W połowie roku 2013 rozpoczęto również prace projektowe nad własnym systemem informatycznym do obsługi zleceń transportowych oraz poprawy komunikacji z klientami i podwykonawcami.

  Rok 2014 był rokiem przełomowym dla firmy Bama Logistics. Kolejne inwestycje we własne środki transportowe, dalsza rozbudowa bazy samochodów podwykonawców oraz wdrożenie nowego autorskiego systemu do obsługi zleceń transportowych przyczyniły się do szybszego rozwoju firmy oraz poprawy rozpoznawalności marki w szczególności przez klientów z Europy Zachodniej.

  Firma Bama Logistics wyróżnia się na tle konkurencji rzetelnością i uczciwością w prowadzeniu biznesu. Przedsiębiorstwo ma również swój wkład w zmniejszaniu poziomu bezrobocia na Podkarpaciu. Poprzez partnerstwo z firmą TMS Audit przyjęto na staż kilku młodych pracowników, którym po odpowiednim przeszkoleniu zaproponowano umowę o pracę. Wszyscy pracownicy spółki są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, umożliwiając pracownikom stabilizację finansową poprzez eliminację tzw. „umów śmieciowych”. W swojej pracy łączymy doświadczenie oraz kreatywność młodego zespołu, każdy pracownik współpracuje ze sobą, dzięki czemu osiągamy wysoki poziom świadczonych usług.

  Firma Bama Logistics Sp. z o.o. od początku istnienia działa na rzecz potrzebujących osób w kraju i za granicą. Jednym z działań charytatywnych naszej firmy jest wspieranie międzynarodowej Fundacji PLAN zajmującej się głównie pomocą potrzebującym dzieciom zamieszkującym kraje trzeciego świata w dostępie do edukacji oraz zapewnieniu podstawowych środków do życia. Od 2018 roku współpracujemy z UNICEF. Wspólnie z pracownikami, dołączając do programu „Firmy z sercem”, pragniemy zadbać o lepszą przyszłość dzieci i zaangażować się w programy pomocy w najbiedniejszych krajach świata.

  Od 2013 roku dysponujemy własną flotą transportową. Obecnie posiadamy 32 nowoczesnych ciągników siodłowych i naczep. Czujemy się odpowiedzialni za to jak oddziałujemy na nasze środowisko, dlatego nasze samochody ciężarowe spełniają najwyższe normy spalania Euro 6.

  Comments are closed.