CSR

Responsibility-Attribution

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Społeczna odpowiedzialność biznesu to sposób zarządzania firmą, który uwzględnia oczekiwania jej otoczenia. Kreując społeczną odpowiedzialność biznesu uwzględniono w niej m.in. racjonalne zarządzanie zasobami oraz zwiększanie wartości firmy w perspektywie trwałego, zrównoważonego rozwoju. Poprzez zarządzanie Firmy zgodnie z zasadami CSR przyjmuje się odpowiedzialność za skutki swoich działań i decyzji. Opracowanie i wdrożenie społecznej odpowiedzialności biznesu jest wkładem w rozwój ogólnospołeczny.

W zakresie CSR w firmie Bama Logistics Sp. z o. o. zostały wdrożone następujące procedury oraz polityki postępowania, dzięki którym możliwe jest dążenie do ciągłej poprawy funkcjonowania firmy:

"Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."
- Jan Paweł II

Bama Logistics - Pomaga

UNICEF

W 2018r. Bama Logistics rozpoczęła współpracę z UNICEF (https://www.unicef.pl/).

 
Wspólnie z pracownikami, dołączając do programu "Firmy z sercem", pragnie zadbać o lepszą przyszłość dzieci i zaangażować się w programy pomocy w najbiedniejszych krajach świata.

firmyzercem_baner200x200
Bama Logistics - Active Team

Active Team w Kozłowie

Celem Stowarzyszenia "Active Team" jest upowszechnianie i rozwijanie kultury fizycznej, sportu, oraz propagowanie zdrowego stylu życia w powiecie dębickim. Poprzez współpracę z firmą Bama Logistics ich działalność zatacza coraz większe kręgi.

DOM DZIECKA "HANKA"


Bama Logistics - Dom Dziecka Hanka
plan_logo_www

PLAN INTERNATIONAL

Założona w 1937 roku fundacja Plan International jest organizacją rozwojową i humanitarną, która wspiera prawa dziecka i równość dziewcząt. Bama Logistics od 2011 roku wspiera fundację w dążeniu do stworzenia sprawiedliwego świata poprzez edukację dzieci i młodzieży oraz współpracę z organizacjami wspierającymi rozwój fundacji.

Bama Logistics sprawuje patronat na trójką dzieci:

  • Josph'a z Malawii (ur. 2003r.)
  • Delsi z Baja Guatemali (ur. 2007r.)
  • Safia z Pakistanu(ur. 2012r.)

Koordynator firmy Bama Logistics Sp. z o.o. ds. CSR

Agnieszka Drozd
Tel: 0048 14 640 00 00
a.drozd@bamalogistics.pl