Spedycja międzynarodowa podkarpackie

Oferujemy profesjonalną spedycję międzynarodową do krajów UE (przede wszystkim Niemcy i Hiszpania). Główną siedzibą naszej firmy jest Dębica, ale obsługujemy Klientów z całego regionu (podkarpackie) oraz innych części Polski. Zapewniamy outsourcing usług przewozowych, który pozwala zleceniodawcom skupić się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa, obniżyć koszty i usprawnić transport towarów. Zapewniamy optymalizację łańcucha dostaw. Kompleksowo obsługujemy proces – od doboru odpowiedniego środka transportu przez załadunek i zabezpieczenie aż po jego bezpieczną dostawę oraz rozładunek we wskazanym punkcie.

Spedycja międzynarodowa - na czym polega?

Spedycja międzynarodowa to złożony proces, który ma na celu sprawne i ekonomiczne dostarczenie ładunku z jednego kraju do drugiego. Zadaniem spedytora jest zorganizowanie całego procesu przewozu i zoptymalizowanie jego kosztów. Znajduje on przewoźnika obsługującego określone trasy i posiadającego flotę dopasowaną do charakteru oraz wielkości przewożonego ładunku (przewóz całopojazdowy lub częściowy), przygotowuje dokumentację (zgodną z obowiązującymi przepisami krajowymi i międzynarodowymi) oraz dopełnia szeregu innych formalności niezbędnych do legalnego i bezpiecznego transportu.

Proces przebiegu spedycji międzynarodowej

Spedycja międzynarodowa to kompleksowy zestaw działań, które mają na celu dowiezienie towarów do innego państwa. Zapewniamy obsługę całego tego procesu.

Szczególną uwagę kładziemy na:

1. Zasięg

Oferujemy usługi spedycyjne w Dębicy (podkarpackie), które obejmują swoim zasięgiem nie tylko transporty krajowe, ale i zagraniczne (specjalizujemy się w spedycji przewozów do Niemiec i Hiszpanii). Posiadamy własną flotę przewozową oraz współpracujemy z wieloma sprawdzonymi partnerami zewnętrznymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie połączyć Klientów poszukujących środka transportu z rzetelnymi firmami przewozowymi.

2. Organizację

Korzystamy z branżowych baz i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, aby zorganizować bezproblemowy, szybki i sprawny przewóz każdego ładunku.

3. Doświadczenie spedytorów

Zatrudniamy zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w organizacji spedycji międzynarodowej, którzy dbają, aby zorganizowany przewóz spełniał najwyższe standardy.

Każdego dnia realizują oni liczne zamówienia Klientów Bama Logistics, dobierając rozwiązania do:

 • trasy transportu,
 • wielkości ładunku,
 • rodzaju i parametrów towaru,
 • optymalizacji kosztów,
 • optymalizacji czasu potrzebnego na przewóz,
 • indywidualnych wymogów stawianych przez Klienta.

4. Skuteczności procesu

Naszym celem jest zapewnienie Klientowi bezpiecznego i korzystnego transportu ładunku. Dbamy o skuteczności procesu (dostawę w terminie i bez żadnych strat) oraz właściwy przepływ informacji pomiędzy zlecającym, a firmą przewozową.

Obsługa zlecenia Klienta obejmuje:

 • wystawienie zlecenia spedycyjnego,
 • realizację wystawionego zlecenia przez przydzielonego spedytora,
 • konsultację z Klientem i przygotowanie zarysu dostawy,
 • sporządzenie umowy przewozu (dla transportu drogowego),
 • załadunek na podstawiony środek transportowy,
 • przekazanie zlecenia na przeładunek towaru, składowanie, magazynowanie oraz kontrolę (jakościowa, ilościowa),
 • dopełnienie formalności przewidywanych przez przepisy,
 • monitoring przesyłki,
 • rozliczenie operacji spedycyjnej.

Spedycja międzynarodowa Dębica - co nas wyróżnia?

Bama Logistics posiada bogate doświadczenie w branży transportowo-spedycyjnej. Naszą siedzibą jest Dębica, ale świadczymy usługi dla całego regionu (woj. podkarpackie) oraz rozszerzamy swoją działalność na inne części kraju. Dbamy, aby oferowana logistyka i spedycja międzynarodowa wspierała biznesy naszych Klientów działających w wielu różnych branżach. Stawiamy na profesjonalny poziom obsługi, ponieważ doskonale wiemy, że od sprawnego i szybkiego dowozu towarów bardzo często zależy sukces przedsiębiorstwa.  Pomagamy naszym Klientom zoptymalizować czas i koszty przewozów, co daje oszczędności potrzebne na dalszy rozwój oraz zwiększa konkurencyjność na rynku.

Profesjonalna kadra pracownicza

Dużym atutem Bama Logistics jest niezawodna kadra pracownicza. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że jedynie wysoko wykwalifikowany zespół, który doskonale zna branżę, może zadbać o profesjonalną obsługę Klienta. Spedycja międzynarodowa to zespół złożonych działań wymagających znajomości przepisów prawa transportowego, znajomości rynku oraz posiadania wysokich umiejętności organizacyjnych.

Spedytorzy przykładają bardzo dużą wagę do doboru optymalnych rozwiązań transportowych, aby załadunek dotarł na miejsce bez żadnych uszkodzeń. Pojazdy zawsze dopasowujemy do przewożonego towaru (w tym materiałów niebezpiecznych wymagających przewozu w naczepach z wyposażeniem ADR). Pracownicy dbają również o sprawny przepływ informacji pomiędzy nadawcą, a odbiorcą – dzięki temu nasi zleceniodawcy zawsze dokładnie wiedzą, na jakim etapie realizacji znajduje się ich ładunek.

Spedycja międzynarodowa podkarpackie - dlaczego Bama Logistics?

 • Spedycja międzynarodowa z Bama Logistics to gwarancja:
 • optymalizacji kosztów i czasu dostawy ładunku,
 • pełnego przygotowania ładunku, jego oznakowania i zabezpieczenia zgodnego ze standardami,
 • najwyższej dbałości o bezpieczeństwo powierzonego mienia,
 • dopełnienia wszystkich wymaganych formalności związanych z przewozami międzynarodowymi (kontrola ładunków i dokumentów przewozowych), aby towar bez problemu przekroczył granice (a ewentualnie został także przepuszczony przez urząd celny),
 • stałego monitoringu obsługiwanych zleceń – dbamy o przepływ informacji pomiędzy zleceniodawcą i przewoźnikiem,
 • terminowości dostaw,
 • dostosowania usług do indywidualnych potrzeb Klientów.