Transport całopojazdowy Polska - Hiszpania

Hiszpania to jeden z największych krajów UE, który stwarza dobre warunki importowe i eksportowe dla przedsiębiorców. Polskie wyroby są cenione tutaj ze względu na korzystny stosunek jakości do ceny. Na hiszpański rynek trafiają m.in. warzywa, przetwory, mięso i nabiał, meble oraz tekstylia. To sprawia, że istnieje duże zapotrzebowanie na usługi przewozowe (transport standardowy i chłodniczy).

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i oferujemy profesjonalny transport całopojazdowy na trasie Hiszpania Polska oraz Polska Hiszpania. Posiadamy bogate doświadczenie w spedycji i przewozie ładunków do Barcelony, Madrytu, Walencji, Murcji, Sewilli, Bilbao, Saragossy, Vigo oraz wielu innych hiszpańskich miejscowości.

Przewozy całopojazdowe do oraz z Hiszpanii to doskonałe rozwiązanie dla polskich i hiszpańskich firm oraz osób prywatnych, które chcą wysłać duże ładunki. Zamówienie całej przestrzeni pojazdu pozwala nam szybko i bez zbędnych problemów zorganizować logistykę przedsięwzięcia, dobrać pojazd z naczepą dopasowaną do potrzeb towaru, odpowiednio zabezpieczyć mienie i terminowo dowieźć je na miejsce.

Transport całopojazdowy z Polski do Hiszpanii

Transport całopojazdowy Polska Hiszpania to przewozy międzynarodowe polegające na przewozie towaru powierzonego nam przez Klienta, pojazdem zarezerwowanym specjalnie do tego celu. Ta forma usługi spedycyjnej doskonale sprawdza się dla dużych firm przewożących większe ładunki oraz dla ładunków ponadgabarytowych czy niestandardowych. Jest także korzystnym rozwiązaniem w przypadku wyrobów niebezpiecznych ADR czy delikatniejszego towaru, który wymaga szczególnej ostrożności. Uniknięcie postojów (związanych z przeładunkiem) sprawia, że międzynarodowy transport całopojazdowy często wybierany jest przez przedsiębiorstwa, którym zależy na maksymalnie szybkich dostawach.

Oferta transportu całopojazdowego na trasie Polska – Hiszpania

Nasza oferta obejmuje:

 • spedycję i obsługę logistyczna przedsięwzięcia,
 • dobór pojazdów z naczepami dopasowanymi do potrzeb konkretnego towaru,
 • zabezpieczenie i załadunek towaru,
 • pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności potrzebnych do przekraczania granic,
 • transport całopojazdowy w systemie door to door,
 • rozładunek u odbiorcy (plus ewentualne usługi magazynowania).

Profesjonalny transport do Hiszpanii

Zapewniamy kompleksową obsługę transportów z Polski do Hiszpanii i z Hiszpanii do Polski. Posiadamy koncesje i licencje pozwalające świadczyć usługi transportowe w całej Europie. Proces obsługiwany jest przez zespół doświadczonych spedytorów oraz kierowców dobrze znających topografię Hiszpanii oraz miejscowe rozporządzenia komunikacyjne. To pozwala nam na płynną jazdę, uniknięcie przestojów, mandatów czy opóźnień. Nasi pracownicy dokładnie planują optymalną trasę przejazdu i dbają, aby dostawa była maksymalnie opłacalna dla Klienta.

Koordynator na bieżąco śledzi przebieg trasy (na podstawie urządzeń GPS) i jest w stałym kontakcie z kierowcą. Dzięki temu możemy informować Klienta o postępach w realizacji jego zlecenia oraz szybko reagować w razie nieprzewidzianych sytuacji na drodze.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Transport całopojazdowy Polska Hiszpania i Hiszpania Polska z Bama Logistics to gwarancja terminowej, ekonomicznej i bezpiecznej dostawy powierzonego mienia pod podany adres.

Warto nam zaufać, ponieważ:

 • posiadamy bogate doświadczenie w transporcie do Hiszpanii – znamy miejscowe trasy, rozporządzenia komunikacyjne oraz wiemy, z którymi służbami skontaktować się w razie problemów,
 • dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów dopasowaną do pokonywania dalekich tras międzynarodowych,
 • nasze pojazdy dopasowane są do przewozu towarów o różnych gabarytach i specyfice,
 • przykładamy najwyższą wagę do standardów zabezpieczania towarów,
 • wiemy, jak dopełnić wszystkie formalności potrzebne podczas eksportu oraz importu,
 • jesteśmy elastyczni i dopasowujemy usługi do indywidualnego zapotrzebowania Klienta.