Transport całopojazdowy Polska - Niemcy

Niemcy to jedno z najludniejszych państw Unii Europejskiej (81,8 mln ludzi), posiadające stabilną i doskonale rozwiniętą gospodarkę. Nasi zachodni sąsiedzi to czwarta potęga gospodarcza świata pod względem PKB (po USA, Chinach i Japonii). Kraj bogatego i konsumpcyjnego społeczeństwa stanowi doskonały rynek zbytu dla polskich przedsiębiorców. Przewagą polskich firm jest korzystna relacja ceny do jakości oferowanych wyrobów. Plusem jest także niewielka odległość, która zapewnia obniżenie kosztów transportowych.  Nic więc dziwnego, że Niemcy są najważniejszym partnerem handlowym Polski – szacuje się, że to właśnie tutaj trafia około 27% całego naszego eksportu. Do Niemiec sprzedawane są m.in. urządzenia mechaniczne i elektroniczne, tworzywa sztuczne, meble, wyroby chemiczne, wyroby włókiennicze oraz szeroki wachlarz produktów rolno-spożywczych (mięso, soki, zboża, mrożonki, rzepak, jaja, cukier).

Profesjonalny transport całopojazdowy Niemcy Polska i Polska Niemcy to usługa, dedykowana przedsiębiorstwom, które chcą wykorzystać ogromny potencjał importowy i eksportowy naszych zachodnich sąsiadów. Posiadamy doświadczenie w spedycji i przewozie do Berlina, Hamburga, Monachium, Kolonii, Drezna, Stuttgartu, Norymbergi, Bonn oraz wielu innych miejscowości na terenie całych Niemiec. Transport całopojazdowy przygotowaliśmy z myślą o przedsiębiorstwach, którym zależy na dopasowaniu naczepy oraz trasy przejazdu do indywidualnych potrzeb.

Transport całopojazdowy z Polski do Niemiec

Międzynarodowy transport całopojazdowy na trasie Polska Niemcy i Niemcy Polska to usługa pozwalająca zleceniodawcy zarezerwować całą przestrzeń załadowczą pojazdu, bez konieczności dzielenia jej z innym podmiotem. Tę formę spedycyjną polecamy do przewozu towarów ponadgabarytowych i niestandardowych, dużych ładunków oraz produktów niebezpiecznych czy wymagających stałej temperatury przewozu.

Oferta transportu całopojazdowego na trasie Polska – Niemcy

Oferujemy:

 • doradztwo, usługi spedycyjne i zaplanowanie logistyki przewozu,
 • możliwość doboru pojazdu z naczepą dopasowaną do ładunku,
 • oznakowanie, zabezpieczenie i załadunek towaru,
 • dowóz pod podany adres (system door to door),
 • rozładunek u odbiorcy,
 • dopełnienie formalności potrzebnych do przekroczenia granicy,
 • bieżące informowanie Klienta o postępach w realizacji zlecenia.

Profesjonalny transport do Niemiec

Kompleksowo obsługujemy transport ładunku z Polski do Niemiec lub z Niemiec do Polski. Nad każdym zleceniem czuwa doświadczony koordynator, który dobiera najbardziej ekonomiczną trasę, pomaga Klientowi dopełnić formalności oraz na bieżąco zachowuje kontakt z kierowcą przewożącym ładunek. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców zawodowych, którzy znają topografię Niemiec i obowiązujące na miejscu rozporządzenia komunikacyjne oraz dbają o bezpieczeństwo powierzonego mienia.

Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów z różnego typu naczepami. Wszystkie samochody ciężarowe są dopasowane do przewozów na trasach międzynarodowych, przechodzą regularne przeglądy techniczne i posiadają urządzenia GSP (pozwalające spedytorom kontrolować ich aktualne położenie).

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Transport całopojazdowy Polska Niemcy oraz Niemcy Polska to jedna ze specjalności naszej firmy.

Warto nam zaufać, ponieważ:

 • posiadamy ogromne doświadczenie w przewozach do Niemiec,
 • dysponujemy rozbudowaną i niezawodną flotą pozwalającą przewozić ładunki różnej wielkości,
 • pomagamy Klientowi dobrać naczepę dopasowaną do potrzeb konkretnego towaru,
 • dobieramy najlepszą trasę i optymalizujemy koszty usługi,
 • dbamy o najwyższe bezpieczeństwo przewożonego mienia,
 • zapewniamy jasne i przejrzyste warunki umów.