Transport międzynarodowy

Jedną z naszych podstawowych usług jest transport międzynarodowy z Dębicy (woj. podkarpackie) oraz innych regionów Polski do krajów UE. Największe doświadczenie posiadamy w obsłudze tras Polska-Niemcy oraz Polska-Hiszpania. Transport międzynarodowy to wymagające przedsięwzięcie logiczne, które wymaga doskonałej znajomości topografii, rozplanowania tras, posiadania odpowiedniej floty, prawidłowego zabezpieczenia ładunku oraz dopilnowania formalności. Powierzając obsługę nam, Klienci mają zagwarantowaną profesjonalną obsługę doświadczonego przewoźnika, który bezpiecznie i terminowo dostarczy ich towar pod konkretny adres.

Transport międzynarodowy – Dębica

Oferujemy specjalistyczny transport międzynarodowy (całopojazdowy oraz drobnicowy). Dębica (podkarpackie) to siedziba naszej firmy, ale obsługujemy Klientów nie tylko z najbliższego regionu, ale także z innych zakątków Polski. Usługa transportu międzynarodowego polega na bezpiecznym przewozie towaru (produkty, materiały, majątek ruchomy) na duże odległości. Obsługujemy transporty z Polski do państw UE oraz zza granicy do kraju w systemie „door to door”. Towar odbieramy bezpośrednio od Klienta i dostarczamy go pod podany adres. Świadcząc usługi opieramy się o przepisy i ograniczenia formalne dotyczące międzynarodowego transportu drogowego.

Flota służąca do transportu międzynarodowego

Dysponujemy rozbudowaną flotą, dopasowaną do przewozu ładunków na dalekich trasach.

Obejmuje ona:

  • naczepy standardowe 13,6 m,
  • naczepy typu mega (kubatura 100 m3),
  • naczepy typu plandeka,
  • naczepy z ADR (wyposażenie potrzebne do legalnego przewozu towarów niebezpiecznych).

Zróżnicowanie pojazdów pozwala na sprawny przewóz towarów na paletach, ładunków ponadgabarytowych, towarów sypkich oraz towarów niebezpiecznych. Trasy obsługujemy nowymi pojazdami, które przechodzą regularne kontrole oraz okresowe przeglądy techniczne. Dzięki temu są niezawodne (brak częstych usterek i awarii na drodze) i pozwalają na sprawne oraz terminowe dostawy towaru w miejsce docelowe wybrane przez Klienta. Gdy nie posiadamy pojazdu dopasowanego do specyfiki towaru, który chce przewieźć zleceniodawca, pomagamy odszukać spedytora, który zapewni odpowiedni sprzęt (współpracujemy z wieloma sprawdzonymi firmami z sektora TSL).

Transport międzynarodowy na najwyższym poziomie

Szczególną wagę przykładamy do profesjonalizmu świadczonych usług. Doskonale znamy specyfikę branży TSL i wymogi stawiane przez Klientów, którym staramy się zawsze sprostać w 100%. Transport międzynarodowy z nami to przejrzysta i jasno sformułowana umowa, która precyzuje termin dostawy powierzonego towaru oraz warunki świadczonej usługi. Precyzyjnie planujemy realizację każdego zlecenia. Dobieramy odpowiedni rodzaj naczep (dopasowany do wielkości ładunku i specyfiki przewożonego towaru) oraz stosujemy najskuteczniejsze techniki zabezpieczeń. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że nieprawidłowe zabezpieczenia są najczęstsza przyczyna uszkodzeń i zniszczeń przewożonych produktów, które powodują ogromne straty. Firmy, które powierzają nam transport międzynarodowy, mogą liczyć na profesjonalizm pod każdym względem.

Dokładnie sprawdzamy wszelkie dokumenty przewozowe jeszcze przed przekroczeniem granic. Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję, że na granicy nie dojdzie do „cofnięcia” ładunku. Sprawdzamy, czy przewożony towar nie jest w określonym państwie  obostrzony oddzielnymi przepisami lub całkowicie zakazany do wprowadzania w obrót oraz czy spełnia inne wymogi prawne. Przedstawiciel naszej firmy może reprezentować Klienta również przed Urzędem Celnym, aby odprawa odbyła się sprawnie i bez nieprzewidzianych problemów.

Dlaczego to nas warto wybrać do wykonania transportu międzynarodowego?

Posiadamy doświadczenie w realizacji usług o różnym stopniu trudności, dla Klientów działających w wielu branżach. Nasz zespół doskonale zna transport międzynarodowy, co pozwala mam szybko zaplanować logistykę nawet bardzo złożonych przedsięwzięć.  Działamy według sprawdzonych, wewnętrznych procedur.

Transport z Bama Logistics to gwarancja:

  • uczciwości – korzystamy z jasnych i przejrzyście sformułowanych umów, które są doskonale zrozumiałe dla osób spoza branży TSL,
  • wysokiej elastyczności i dopasowania usług do potrzeb Klienta,
  • terminowej dostawy ładunku,
  • profesjonalnych systemów zabezpieczeń i najwyższej dbałości o bezpieczeństwo powierzonego towaru,
  • zaplanowania najlepszej trasy i optymalizacji kosztów przewozu.